Vitajte na stránkach ŠK HARGAŠOVA !!! Welcome on ŠK HARGAŠOVA website !!! Wilkommen auf die Webseiten von ŠK HARGAŠOVA !!!

EnglishDeutschMagyar
 

 Víťazmi Nokia kupa 2010. Požičané vrátené.
Štatistiky tu ...


 

Už tradičný turnaj, tradičné prostredie. Priateľské, pohodové. A tentoraz aj víťazné.
Na úvod sezóny sme si spravili chuť na turnaji pre starších žiakov v Komárome. Partia úžasných - od 11 ročnej hráčky staršej prípravky po 15 ročného hráča starších žiakov (na fotografii dolný rad zľava Erik, Simona, Saša, jh, Maťo, Kubo; horný rad zľava Janko, Maroš, Oliver, Paťo, Lucien, Paťo, Maťo, Denis) si priviezla z Maďarska víťazstvo z prestížneho turnaja.
Strelili sme prvý gól turnaja a nakoniec, napriek strate bodov v prvom zápase, po o niečo neskoršom prebudení, sme získali aj najcennejší pohár.
To, čo nám niekedy uniklo len o jeden gól, sme dokázali získať. Stalo sa nám, že sme o jeden gól prišli o celkové prvenstvo na turnajoch. Tentoraz jeden gól rozhodol v náš prospech.
Celkom dobrý pocit vyhrať. Zaslúžene. Veni, vidi, vici:)

A celkom dobrý pocit u nás prevláda aj z účasti nás mužov na turnaji dospelých na druhý deň, na tom istom mieste. O niečo viac premenených šancí a pohár by sme si odviezli aj v nedeľu. "Pro Floorball Tour" exibičného mužského tímu pokračuje:) Veni, vidi, vici 4.miesto. Mužské štatistiky tu ...
 

 
 

ŠK HARGAŠOVA © 2007
verzia 1.2